SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE 
O TRWAJĄCYM BADANIU

Rekrutacja do badania została zakończona.
Dziękujemy za zgłoszenia.

Poniżej postaraliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące trwającego badania atrakcyjności i bezpieczeństwa aplikacji. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Czy można jeszcze wziąć udział w badaniu?
Niestety nie, rekrutacja została zamknięta. Zachęcamy do obserwowania rozwoju projektu i skorzystania z naszej oferty w przyszłości, kiedy aplikacja będzie już gotowa i dostępna dla wszystkich osób, które będą chciały z niej skorzystać. Na naszym fanpage’u znajdziesz także przydatne informacje oraz porady z zakresu zdrowia psychicznego. Regularnie publikujemy również postępy prac nad Programem oraz szacowaną datę wypuszczenia aplikacji na rynek.

Czego uczestnicy dowiadują się w badaniu?
Badana część programu składa się z 12 Zagadnień tematycznych. Każde Zagadnienie zawiera materiały psychoedukacyjne w formie nagrań wideo prezentujących rozmowę psychoterapeuty z osobą z depresją, materiałów tekstowych podsumowujących pojawiające się w filmie informacje oraz ćwiczeń służących doskonaleniu nabytych podczas pracy z Zagadnieniem umiejętności. Podczas korzystania z programu uczestnicy dowiadują się m.in.: 
czym jest depresja, jak rozpoznawać, sprawdzać i podważać nieprzydatne myśli, jak odróżniać je od emocji, a także czym są i jak sobie radzić ze sztywnymi przekonaniami dotyczącymi siebie, innych ludzi i świata, które utrudniają nam codzienne funkcjonowanie i mogą pogarszać samopoczucie.  

Co konkretnie robią uczestnicy badania? 
Po zakwalifikowaniu do badania, pierwszym etapem było wypełnienie kwestionariusza mierzącego nastrój. Następnie otrzymali od nas pierwsze Zagadnienie. Dostęp do każdego kolejnego Zagadnienia jest otwierany po 5 dniach od otworzenia poprzedniego Zagadnienia. Cały program składa się z 12 Zagadnień, które można zrealizować w dogodnym dla siebie tempie, które umożliwi ukończenie kursu w ciągu dwunastu tygodni (zalecamy realizację jednego Zagadnienia na tydzień). Przed przystąpieniem do nowego Zagadnienia otrzymują do wypełnienia krótki kwestionariusz sprawdzający samopoczucie. Po realizacji wszystkich 12 Zagadnień prosimy o ponowne wypełnienie kwestionariusza mierzącego nastrój, który wypełniali w procesie rekrutacji do badania. Wyniki tego pomiaru zostaną dla uczestników badania opisane i wyjaśnione w dokumencie, który będą mogli omówić na indywidualnej konsultacji z naszym psychologiem, a nam posłużą do dalszych prac nad aplikacją. 


Obserwuj nasz fanpage na Facebooku, jeśli interesują Cię postępy prac nad naszą aplikacją. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o samym projekcie, zapraszamy na naszą stronę.